Etiket arşivi: videosu

BlackBerry 10 Ön Tanıtım

RIM şirketinin yeni dokunmatik akıllı telefonu BlackBerry 10′ un ön tanıtım videosu yayınlandı. Ön tanıtım videosunda cihazın görüntüsü hakkında ve bir kaç uygulama ekranı hakkında ön bilgi edinebiliyoruz.

Videoya bakılırsa cihazın tasarımı gerçekten güzel görünüyor. Sade bir tasarıma sahip olan cihazın belki de basit olmasından dolayı dikkat çekici olduğunu da söylemek gerek.

Cihazın uygulamalar arasında ki geçiş hızında herhangi bir sorun yaşanmayacak gibi görünüyor. Zira videoda uygulamalara arasında gezinmek oldukça basit ve hızlı görünüyor. Aynı zamanda menü olarak piyasada bulunan akıllı telefonlar neredeyse aynı tasarım kullanılmış. Uygulama menüsünün iPhone’ a benzer şekilde olduğu görülüyor.

Videoda ayrıca mesaj ekranına ve arama ekranına da yer verilmiş. Herhangi bir uygulama ile uğraşırken ekranın üst kısmından bir sütun iniyor ve bu sütunda arayan kişinin ismi ve numarası yazıyor. Aynı zamanda ekranda arayan kişiye eklediğiniz fotoğrafıda görmek mümkün. Telefonda mesaj yazmak ise oldukça pratik görünüyor. Dokunmatik klavyede yazılanlar hızlı bir şekilde mesaj bölmesine giriliyor. Ayrıca mesajınızı yazarken sık kullanılan kelimeleri de görmeniz mümkün oluyor.

BlackBerry 10 cihazının tanıtım videosunu izlemek için tıklayın.

LG Prada 3.0 Kamera Kalitesi

Bir İngiliz şirketi (Clove) LG Prada 3.0′ ın kamera kalitesinin ne kadar kaliteli bir görüntüye sahip olduğunu göstermek için bir video hazırlamış.
İngiliz Şirketi Clove, LG Prada 3.0′ ın perakende satıcıları arasından bulunuyor. Şirket telefonun üzerinde bulunan kameranın kalitesini test etmek amacıyla çektiği videoyu internet sitelerinde yayınladı. Prada’ nın 8.0 megapiksel kamerasıyla çekilen görüntüleri aşağıda izleyebilirsiniz. Videoda görüleceği üzere kameranın kalitesi gayet güzel ve her kullanıcıyı memnun edebilecek derecede.

LG Prada 3.0 Kamera Test Videosu