Etiket arşivi: touchfire keyboard

Tabletler İçin TouchFire Klavye Kolaylığı

Tablet bilgisayar klavyelerini sevmeyen yoktur sanırım. Büyük ve dokunmatik bir klavye de yazmak oldukça eğlenceli oluyor. Ancak bu klavyelerde yazı yazmak bazen işkence haline dönüşebiliyor.

Tablet bilgisayar klavyeleri dokunmatik olduğundan dolayı kısa yazılarda kullanıcılara zevk verirken uzun yazılar hazırlarken işkence haline dönüşebiliyor. Bu duruma çözüm olarak piyasada çokça USB bağlantı ile çalışan klavye mevcut. Bu klavyeler her bu sorunu ortadan kaldırsa da tabi ki dokunmatik klavyenin zevkini vermiyorlar. iPad TouchFire Keyboard ise bu konuda oldukça başarılı bir çalışma olarak karşımıza çıkıyor ve piyasadaki diğer alternatiflerden ayrılıyor.

USB alternatiflerinin aksine TouchFire klavyemizi iPad ekranının üzerine yerleştiriyoruz. Klavyede entegre olarak bulunan mıknatıslar sayesinde TouchFire klavye ekrandan kaymıyor. Klavye aynı zamanda şeffaf bir yapıya sahip olduğundan tablet kullanıcısına hiçbir rahatsızlık vermiyor. TouchFire Keyboard aynı zamanda oldukça ince bir yapıya sahip. Ürünün tanıtımında klavyenin iki kredi kartının kalınlığında bile olmadığı söyleniyor. Klavyenin bir diğer güzel yanı ise pil veya şarj sorunu olmaması.

TouchFire Keyboard hakkında hazırlanmış olan tanıtım videosunu bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.