Etiket arşivi: profil backlink faydaları

Profil Backlink İntihar Demek

Profil Backlink İntihar Demek
Bildiğimiz üzere web siteleri, Google ve diğer arama motorlarında yükselebilmek amacı ile birçok farklı çalışma yaptırabilmektedirler. SEO uygulamaları, kısa zaman içerisinde çok yaygınlaştı ancak bu hizmeti yapan vasıflı ya da vasıfsız birçok insan türedi.
Profil, Blog, Dofollow, Nofollow backlink derken web sitelerinin çoğu yavaş yavaş arama sıralarında ortadan kaybolmaya başladı. Özellikle son dönemlerde Profil backlink çalışmaları yaptıran web sitesi sahipleri, web sitelerinin gerilediğini fark ediyorlar. Bundan önceki dönemde SEO açısından önemli bir uygulama olan Profil çalışmaları, Google Panda 3.0 güncellemesi ile tamamen ortadan kalktı. Artık bu çalışmalar, web sitenize yarardan çok büyük zararlar getiriyor. Profil backlink, arama motoru botları tarafından SPAM uygulama olarak algılanıyor ve web sitelerinin gerilemesine neden oluyor.
Sizlerde eğer backlink almayı düşünüyorsanız, Profil için verdiğin parayı kalıcı sabit linkler için kullanarak web sitenizin ne kadar büyük bir gelişme kat edeceğini rahatlıkla gözlemeyebilme şansına sahip olabileceksiniz.