Etiket arşivi: ne zaman

Jelly Bean Güncellemesini Alacak HTC Modelleri

Google’ın akıllı mobil cihazlar için geliştirmeye devam ettiği Android işletim sisteminin son versiyonu Jelly Bean güncellemesi akıllı telefonlara uyumlu hale getirilmeye devam ediliyor.

Daha önce birkaç akıllı cihaz Jelly Bean güncellemesini yaparak merakları gidermişti. Geçtiğimiz günlerde ise HTC şirketi bazı modelleri için Jelly Bean güncellemesi yapma hazırlığında.

Gündeme takip edenler bilirler markalar yapacakları geliştirmeler hakkında bazı kısmi bilgileri güvendikleri medya üyelerine önceden sızdırırlar. Bu medya üyelerinden birinin Twitter hesabında Android Jelly Bean güncelleştirmesi alacak olan HTC modellerinin listesi yayınlandı. Yayınlanan listede HTC şirketinin gelişmiş teknolojiye sahip akıllı telefonları yer alıyor. Bu cihaz listesi şu şekilde;

  • HTC One X+
  • HTC One S C2
  • HTC XL
  • HTC One SV
  • HTC One VX
  • HTC J

Verilen bilgiler arasında modellerin ne zaman Jelly Bean güncelleştirmesi alacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmiş değil. Tahminlere göre güncelleştirme bulunduğumuz ayın son günlerinde veya 2013 yılının başlangıcı itibariyle güncelleştirme kullanıcılara açık hale gelecek.

 

HTC Evo Beyazlara Bürünecek

Akıllı telefon piyasasında isminden sıkça söz ettiren HTC markasının dikkat çeken telefonu Evo 4G LTE çıktıktan sonra fazla bir zaman geçemedi diyebilirim. Android işletim sistemin sahip olan telefonun piyasaya çıktığından siyah, gri ve kırmızı olmak üzere 3 renge sahip formatı bulunuyordu. Tasarımı ile dikkat çeken bu telefonun şimdi de beyaz renk ile piyasaya girecek.

Yurt dışında 549$ gibi bir fiyatla satışa sunulan bu güzel tasarımlı telefonu satın alacak kişilerin yaşadığı en büyük sorun rengine karar vermek olacaktır. Zira seçim yapmak 3 renk formatıyla bile zorken birde bu renklere şık görünen beyaz eklendiği zaman işler dahada zorlaşacak gibi görünüyor.

HTC Evo 4G LTE telefonu beyaz renk formatıyla 15 Temmuzda satışa sunulacak.