Etiket arşivi: kullanıcı adı

Facebook Username Nasıl Alınır?

Sosyal medya platformları arasında lider konumda bulunan Facebook’ a üye olduğunuzda adınız ve soyadınızı içeren bir karışık ve çok elemanlı bir link veriliyor. Diğer kullanıcılar sizin profilinize veya sayfanıza bu link üzerinden ulaşabiliyorlar.

Facebook UserName Nasıl Alınır?

Facebook usurname almak veya link kısaltma servisi olarak bilinen bu uygulamayı edinmek için yapmanız gerekenler basittir. Buraya tıklayarak bu uygulamaya ulaşabilirsiniz. Sayfada karşınıza istediğiniz kullanıcı adını yazmanız istenecek. Eğer bu kullanıcı adı kullanılmıyorsak uygulamayı başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz. Yalnız bu uygulamayı eğer sayfalar için kullanacaksanız, sayfanızın 25 beğeni ve takipçi almış olması gerekiyor.

Facebook Username Neden Önemlidir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Facebook’ a ilk üye olduğunuzda veya sayfa oluşturduğunuzda belirtilen isime göre bir link oluşturulur. Bu link uzun ve karmaşık bir yapıya sahiptir ve bu özelliğinden dolayı pek akılda kalıcı olmaz. Kişilerin sayfalarınıza veya profilinize daha kolay bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak için bu uygulamayı kullanarak daha kolay ve akıldı kalıcı bir kullanıcı adı almalısınız. Bu şekilde kullanıcıların size daha kolay ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook’ un username ile ilgili hazırladığı videoyu izlemek için tıklayın.