Etiket arşivi: işbank

İş Bankasından MAC Sahiplerine Özel Uygulama

İş Bankası bilgisayarlar üzerinden bankacılık işlemlerinin daha fazla kullanılması, mobil ve bilgisayar bankacılığının daha fazla tercih edilerek şubelerin yoğunluğunun azaltılması için çalışmalarına devam ediyor.

Firma tarafından bu yönde atılan bir adımda Apple firmasına ait MAC bilgisayarlar için geliştirilen bankacılık yazılımı oldu.

İş Bank müşterileri için Mac App Store üzerinden ücretsiz olarak kullanıma sunulan yeni uygulama birçok bankacılık işleminin bankaya gitmeden halledilmesi yolunda önemli bir çalışma olarak ele alınabilir.

Hisse senetleri, yatırım araçlarının fiyatları, yurtdışı piyasaları hakkında bilgiler, günlük ekonomi bültenleri ve daha birçok ekonomik göstergeye ulaşmanıza imkân tanıyan yazılım bir anlamda Apple müşterileri için oldukça büyük bir avantaj şekline gelmektedir.

Özellikle ülkemizde ana bilgisayar alanı Microsoft Windows serisi olarak görüldüğünden dolayı masa üstü ve diz üstü bilgisayarlar için üretilen ürünlerde bu ürünlere göre olmakta, Apple ürünleri geri planda bırakılmaktadır. İş Bankası bir anlamda her sistem değerlidir mesajı vermiş oluyor ve Apple sahiplerine özel bir hava yaratmış hale getiriyor yazılımını.

Ayrıca iPad kullanan müşteriler için hazırlanan İşPad uygulaması da yeni sürümü ile iPad sahiplerinin kullanımına sunuldu. Yine ücretsiz olarak uygulamayı indirmeniz ve kullanmaya başlamanız mümkündür.