Etiket arşivi: instagrille

Windows İçin Instagram Uygulaması Geliyor

Önce Apple İOS İşletim Sistemi için çıkan sonrasında ise Android İşletim Sistemine geçen Instagram Uygulaması Instagrille ismi ile Windows İşletim Sisteminde kullanılabilir hale geldi. MAC için ise biraz daha beklemek gerekecek gibi görünüyor.

Mobil alanda tartışmasız olarak fotoğraf düzenleme noktasında bir numara olan ve hem İOS hem de Android işletim sistemlerinde milyonlarca kişi tarafından indirilerek rekorlar kıran Instagram sanırım yeni rekorların peşine düşme kararı almış durumda.

Instagrille ismi verilen yeni bir yazılım sayesinde bilgisayar sahibi olan herkesin uygulamaya erişmesi artık mümkün hale geldi.  Yakın dönemde MAC uyumlu hale de gelmesi beklenen yazılım bir anlamda cep telefonları ile bilgisayar arasında ki bağlantısını da tamamlamış oldu.

Şu aşamada Dosya Upload izni olmayan yazılım ile resimlerinizi incelemeniz, başka paylaşılan resimleri inceleyebilmeniz, follow veya unfolloıw işlemlerini yapmanız, resimleri sosyal medyada paylaşmanız gibi işlemleri yazılım üzerinden kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Bir anlamda Instagram Uygulamasını daha fazla interaktif bir hale getirmeyi amaçlayan firmanın ilerleyen dönemde daha gelişmiş özelliklere sahip, istediğiniz gibi resimlerle oynama imkânı sunan bir yazlım üretmesi ise hiç de sürpriz olmayacaktır.

Bakalım Windows İşletim Sistemi ve MAC uyumlu olması planlanan bu yazılım mobil pazardaki kadar ilgi görebilecek mi?