Etiket arşivi: hp

Pavilion DM4 Beats Satışa Sunuldu

279 Dolar değerindeki Beats kulaklık hediyesi ile gelen HP Pavilion DM4 Beats cihazı ilk olarak Bimeks Teknoloji Marketler Zincirinde satışa sunuldu.

Ses çıkışı noktasında oldukça başarılı bir seviyeye sahip olan ve yanında verdiği kulaklıklar ile müzik keyfini daha üst seviyelere taşına Beats özelliğine sahip olan Pavilion DM4 modeli birçok kullanıcının favorisi arasında yer alacak bir cihaza benziyor.

27 Mart tarihinden itibaren mağazalar ve internet üzerinden satışa sunulacak olan bu cihaz bilgisayarında ses kalitesini sonuna kadara yaşamak isteyen her kullanıcıyı tatmin edecek bir cihaz olarak görülebilir.

Yanında 270 Dolar değerindeki kulaklık ile gelecek olan cihazın ülkemizde ki satış fiyatı ise 1,399 Dolar + KDV olacak. Yani ortalama olarak 2500 ile 3000 TL arasında bir fiyattan son kullanıcıya ulaşacak.

Cihazda i5 işlemci kullanan HP firması 6 GB ram ve 1 GB lık ekran kartı ile cihazı piyasaya sürmüş durumda. 750 GB lık harddisk ile gelen cihazın ayrıca 1 senelik kaskosu da HP tarafından Ücretsiz olarak yapılıyor. Kasko kapsamında 1 sene boyunca cihazının Kırılma, Çalınma, Islanma ve Düşmeye karşı garanti altına alınmış olacak ve Kasko kapsamında işlem görecek.