Etiket arşivi: hediye

Yahoo’ dan Tüm Personele iPhone

Google’ dan Yahoo şirketine CEO olarak alınan Marissa Mayer tüm personeline iPhone hediye etmeyi planlıyor.

Google gibi bir şirkette çalışmış olan ve şuanda da Yahoo şirketinin CEO’ su Marissa Mayer geçtiğimiz günlerde Yahoo yönetim toplantısında ilginç bir öneriyi masaya yatırdı. Gençliği ve güzelliği ile dikkatleri üzerinde toplayan Marissa Mayer’ in önerisi gibi bir öneriyi büyük çaplı şirketlerin hiçbiri yapmadı.

Yahoo’ nun güzel CEO’ su Marissa Mayer toplantıda tüm personeline iPhone hediye etmek istediğini belirtti. Bu hediyenin personel üzerinde olumlu olacağını belirten Marissa Mayer, bu şekilde personelden çok daha iyi verim alınabileceğini belirtiyor.

Marissa Mayer personele iPhone veya Android işletim sistemine sahip bir telefon arasında seçim şansı tanınacağını ve personelin istediği herhangi bir telefonu seçebileceğini belirtiyor. Yahoo çalışanları ise bu projenin yönetim kurulu tarafından onaylanmasını bekliyor. Zira pahalı bir akıllı telefon hediye edilmesi herkesin hoşuna giden bir durum olacaktır. Bu yüzden Yahoo personeli de Marissa Mayer ile aynı fikirde olduklarını belirtiyor.