Etiket arşivi: diablo 3

Max Payne 3’ün Yeni Görselleri Yayınlandı

Rockstar Games tarafından halen yapım aşamasında olan ve Mayıs 2012 içerisinde son kullanıcı ile buluşması beklenen Max Payne 3 için yeni görseller yayınlandı.

Firma özellikle oyunun tutkunu olanların heyecanlarını üst düzeyde tutmak ve oyunun reklamını daha geniş bir kitleye ulaştırabilmek için oyunu yayına girene kadar bu tarz oyun ekran görüntüleri yayınlamaya devam edecek gibi görünüyor.

15 mayıs 2012 tarihinde Play Station 3, PC ve Xbox 360 için oyun kurulumlarını yayınlayacak olan firma aynı tarihlerde çıkması planlanan Diablo 3 ile de bir anlamda pazar savaşı vermeye başlayacak gibi görünüyor.

Açıkçası yeni sürüm ile neler gelecek bilemiyoruz ama Max Payne 3. Serisi ile maceralara devam edecek ve oyun tutkunları yine oyunun sonunu görene kadar cihazların başından kalkmayacak gibi görünüyor.

 

 

Diablo 3 Nihayet Geliyor

Oyun severlerin büyük bir merak ile bekledikleri Diablo serisinin 3. Oyunu Diablo 3 bu sene Mayıs ayında bir aksilik yaşanmazsa satışa çıkacak.

İlk oyunu 1996 yılında, 2. Oyunu ise 2001 yılında oyun severler ile buluşan yıllanmış oyun uzun bir süre sonunda yeniden sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Oyunun yapımcı firması olan Blizzard tarafından yapılan açıklamaya göre oyun 15 Mayıs 2012 tarihinde 10 ayrı dilde piyasaya sürülecek. Ancak her zaman ki gibi dil seçenekleri arasında ne yazık ki Türkçe seçeneği bulunmuyor.

Diablo 3 serisinde oyun karakteri olarak 5 karakter sınıfından birisini seçmeniz gerekecek. Barbarian, Witch Doctor, Wizard, Monk ve Demon Hunter oyun karakterlerine verilen isimler olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun ön sipariş fiyatı 59,99 Euro olarak belirlenmiş durumda. Ancak bu normal sürümü için biçilen fiyat. Birde oyunun özel koleksiyoncularına özel olarak hazırlanan paket mevcut. O paketin fiyatı ise 99.99 Euro gibi bir rakam olacak gibi görünüyor.

Bakalım Diablo 3 oyun severleri nasıl bir etki altında bırakacak ve ülkemizde nasıl bir satış rakamına ulaşacak.