Etiket arşivi: deneme

Samsung Çikolata Patlaması Reklam Filmi

Samsung’ un yeni çıkarmış olduğu kablosuz ses sistemi tanıtımında İngiliz Rock yıldızı George Craig çikolata patlaması yaşıyor. 

Samsung yeni çıkarmış olduğu Audio Dock isimli kablosuz ses sistemini tanıtmak amacıyla geçenlerde çalışmalara başlamıştı. Samsung2 un başarılı sayılabilecek bu Dock üniteli ürününü tanıtmak amacıyla YouTube kanalında yayınladığı kısa tanıtım filmi ise asıl dikkatleri çeken şey oldu.

Tanıtım filmi “Çikolata Diyarı” olarak bilinen Belçika’ da çekiliyor. Tabi ki bunun bir sebebi var. Samsung çikolata renkleri kullandığı bu ses sistemini tanıtmak içinde çikolata kullanımını uygun gördü. Tanıtım filmi çekimleri sırasında toplamda 150 Litre çikolata kullanıldı. Çekim sırasında herhangi bir problem yaşamamak için patlama uzmanlarına danışıldı. Ayrıca olası bir aksiliği engellemek amacıyla patlama sahnesi çekimden önce 10 kez test edildi ve uzmanlar tarafından onaylandı.

Ardından çekimlere başlandı. Bir İngiliz Rock grubu olan “One Night Only” grubunun solisti olan George Craig çikolata renkleri ile bezenmiş olan ses sistemini denemek istiyor ve bakın bakalım başına neler geliyor ? 🙂

Samsung’ un bu eğlenceli tanıtım filmini izlemek için buraya tıklayın.

iOS 6 Test Sürüşlerine Başlamış Görünüyor

 

Apple kullanıcılarının merakla beklediği, mobil telefonlarda efsane işletim sistemi iOS 6 sürümü test sürüşlerine başlamış gibi görünüyor.

Apple konu hakkında daha resmi bir açıklama yapmış değil. Bu kanıya varış nedeni ise App Store’ da bulunan bazı uygulama geliştiricileri, uygulamanın iOS 6 sisteminde de test edileceğini belirtmeleri. Apple yeni işletim sisteminin testlerini gerçekleştirmek için uygulama geliştiricilerine böyle bir imkân tanımış olabilir.

Daha önce iOS 6 hakkında yapılan açıklamalarda en dikkat çeken özellik üç boyutlu harita özelliği olsa gerek. Bu özellik sayesinde harita üzerinde yakınlaştığınız herhangi bir yeri üç boyutlu şekilde görüntüleyebiliyorsunuz.