Etiket arşivi: apple ipad 3

iPad 3 mü Yoksa iPad HD mi?

Apple tarafından 7 Mart 2012 tarihinde yapılacak olan açıklama öncesinde birçok spekülasyon ortaya atılmaya devam ediliyor.

Birçok kişinin Apple tarafından iPad 3 modelinin tanıtılacağı konusunda hem fikir olsalar da firmadan henüz bu konuda resmi bir açıklama gelmedi.

Ancak resmi açıklama gelmeden ortaya atılan bir konu daha var. Oda Apple firmasını yeni çıkaracağı iPad modeline 3 ismi yerine İpad  HD ismini vereceği yönünde.

Yeni cihazda kullanıldığı varsayılan 2048 * 1536 Piksele sahip Retina Display ekran sebebiyle ürüne 3 demek yerine iPad HD demeyi ve bu isimle piyasaya sürmeyi düşündüğü belirtildi.

Ancak dediğimiz gibi henüz resmi bir açıklama yada isim yok ortada. Teknoloji meraklıkları tarafından ortaya atılan bu isimde ne kadar gerçek olur bilinmez.  Ancak kesin olan bir şey var ki oda teknoloji dünyası 7 Mart günü yapılacak olan açıklamalara kilitlenmiş durumda.

Bakalım bu sefer Apple firması dağarcığından nasıl bir cihaz çıkaracak.

 

 

iPad 3 Çok Yakında Hayatımızda Olacak

iPad 3 için uzun süredir yapılan spekülasyonlar artık Apple iPad 3 modelinin tanıtımın yapılacağı güne kadar getirdi bizleri.

Apple firması kısa süre önce basına ve çeşitli firmalara davetiye göndererek 7 Mart 2012 tarihinde San Francisco’da düzenleyeceği tanıtım gününe davetlerde bulundu.

Aslında direkt olarak nasıl bir tanıtım yapılacağı bilinmese de gönderilen davetiyelerde yazan ” Gerçekten görmeniz gereken bir şeyimiz var, ve dokunmanız gereken…” cümlesi birçok kişi için direkt olarak iPad 3 anlamına geldi.

Kısacası 7 Mart 2012 tarihinde San Francisco’da yapılacak olan Apple tanıtımında bizlere yepyeni bir ürün tanıtılacak ve bu büyük ihtimalle uzun süredir beklediğimiz Apple iPad 3 modeli olacak.