Etiket arşivi: angry birds space

Angry Birds Space Yakında Windows Mobile’da

Geçtiğimiz günlerde Bloomberg tarafından yapılan haberde Windows Tabanlı cep telefonları ve bilgisayarlar için Angry Birds Space modelinin üretilmeyeceği bilgisi verilmişti. Çok geçmeden bu haber oyunun yaratıcıları tarafından yalanlandı.

Angry Birds oyununun İOS ve Android İşletim sistemlerinde büyük bir patlama yapması ve kullanıcıların büyük bir rağbet göstermesi firmanın Windows altyapısını kullanan cihazlar içinde Angry Birds oyununun yeni sürümlerini yayınlama mecburiyeti doğurdu.

Revio firmasının önemli isimlerinden olan Mikael HED tarafından yapılan açıklamaya göre firma şu aşamada Windows Phone ürünleri için Angry Birds Space isimli oyunun çalışmalarına başlamış bile.

Yakın dönemde firma tarafından Windows Mobile kullanan cihazlarda da kullanılabilir hale gelecek olan oyunun kısa sürede bu cihazlara da yüklenmesi ve bu noktada da bir satış rekoru kırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kısacası piyasayı kasıp kavuran bir oyun olan Angry Birds Space bu anlamda büyümeye ve hayran kitlesini de genişletmeye devam ediyor.

 

Angry Birds Space ile Uzay Yolculuğu Başlıyor

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Angry Birds Rio isimli oyundan tam 1 sene sonra firma tarafından diğer bir oyunu olan Angry Birds Space isimli oyun bugün piyasaya sürülecek.

Akıllı telefonlar için piyasaya sürülen sonrasında ise tek başına bir fenomene dönüşen Kızgın Kuşlar yani Angry Birds serisi artık oyun severlerin olmazsa olmazlarından birisi halini almayı başardı.

Yapımcı firmaya Milyon Dolarlar ile ifade edilebilecek seviyede bir kazanç sağlayan bu kızgın ve çılgın kuşların bu sefer ki durağı ise Uzay olacak.

Firma tarafından halen eski sürümlerinin satılmasına rağmen söz verilen tarihte yeni sürümünün piyasaya sürülmesi oyun severler açısından da büyük bir kazanç haline gelecek ve yeni sürüm için hemen telefonlarının marketlerine gireceklerdir.

Firma tarafından ilk olarak Apple İOS, Android, Windows ve MAC sürümleri için çıkarılan yeni seri yakın dönemde birkaç işletim sistemi içinde hazırlanabilir durumda.

Şu aşamada demo yani kısıtlı sürümün Ücretsiz olarak indirilebileceği bilgisini verelim. Ancak oyunun tam olarak zevkine varmak ve bir anlamda Kızgın Kuşlar ile uzaydaki hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken 4.99 Dolarlık ödemeyi gözden çıkarmak.

Oyunun henüz net fiyatı ne yazık ki belirtilmedi ancak yapılan ön görülere göre 4.99 Dolarlık bir seviyeden satışa sunulacak ve herkesin alabilmesi için fiyatını yükseltmemiş olacak.

Firma bir önceki oyununda da fiyatları çok düşük tutmuş, milyonlarca oyun sever tarafından satın alınan oyun bir anlamda sürümden kazandırmıştı.

Firmanın bu denli sevilen bir oyun sonrasında çıkardığı diğer oyunlar ise ne yazık ki Angry Birds kadar değerlenemedi.