Etiket arşivi: almak

Yeni MAC Bilgisayarlar Türkiye Satışında

Macbook Air daha uzun süre pil ömrüne sahip ve daha yüksek çözünürlüklü yeni ürünü ile artık Türkiye’ de satışa sunuldu. Bu modeller Apple Türkiye Distribütörü  Bilkom güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Macbook Air’ in yeni modelleri artık daha hızlı, çözünürlüğü yüksek ve grafik açısından zengin özellikte piyasaya çıkarıldı. Macbook Air yüksek çözünürlüğü sayesinde evlerde bulunan çoğu televizyondan çok daha fazla çözünürlük imkanı tanıyor. Ayrıca yüksek kontrastlı ekranı sayesinde yoğun ışıkların altında ve güneş ışığının yoğun olarak bulunduğu ortamlarda bile güzel bir görüntü sağlıyor.

Yeni Macbook Pro’ da Ivy Bridge tabanlı i7 işlemci kullanılıyor. 4 çekirdekli yapısı sayesinde işlemlerinizi hızlı ve aksamadan yapabilmenizi sağlayan bilgisayar, Nvidia’ nın yeni nesil GT 650 grafik işlemcisini kullanıyor.

Yeni Macbook Air eskiye nazaran çok daha iyi bir depolama hızı sağlıyor. Aynı zamanda yüksek çözünürlük desteği sayesinde bir çok cihazın önüne geçebiliyor. Yoğun bellek kullanan programları kolaylıkla kaldırabilen macbook, 720p destekli FaceTime HD kameraya da sahip.

 

Facebook Username Nasıl Alınır?

Sosyal medya platformları arasında lider konumda bulunan Facebook’ a üye olduğunuzda adınız ve soyadınızı içeren bir karışık ve çok elemanlı bir link veriliyor. Diğer kullanıcılar sizin profilinize veya sayfanıza bu link üzerinden ulaşabiliyorlar.

Facebook UserName Nasıl Alınır?

Facebook usurname almak veya link kısaltma servisi olarak bilinen bu uygulamayı edinmek için yapmanız gerekenler basittir. Buraya tıklayarak bu uygulamaya ulaşabilirsiniz. Sayfada karşınıza istediğiniz kullanıcı adını yazmanız istenecek. Eğer bu kullanıcı adı kullanılmıyorsak uygulamayı başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz. Yalnız bu uygulamayı eğer sayfalar için kullanacaksanız, sayfanızın 25 beğeni ve takipçi almış olması gerekiyor.

Facebook Username Neden Önemlidir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Facebook’ a ilk üye olduğunuzda veya sayfa oluşturduğunuzda belirtilen isime göre bir link oluşturulur. Bu link uzun ve karmaşık bir yapıya sahiptir ve bu özelliğinden dolayı pek akılda kalıcı olmaz. Kişilerin sayfalarınıza veya profilinize daha kolay bir şekilde ulaşabilmesini sağlamak için bu uygulamayı kullanarak daha kolay ve akıldı kalıcı bir kullanıcı adı almalısınız. Bu şekilde kullanıcıların size daha kolay ulaşabilmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook’ un username ile ilgili hazırladığı videoyu izlemek için tıklayın.