Etiket arşivi: alıcı

Yeni MAC Bilgisayarlar Türkiye Satışında

Macbook Air daha uzun süre pil ömrüne sahip ve daha yüksek çözünürlüklü yeni ürünü ile artık Türkiye’ de satışa sunuldu. Bu modeller Apple Türkiye Distribütörü  Bilkom güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Macbook Air’ in yeni modelleri artık daha hızlı, çözünürlüğü yüksek ve grafik açısından zengin özellikte piyasaya çıkarıldı. Macbook Air yüksek çözünürlüğü sayesinde evlerde bulunan çoğu televizyondan çok daha fazla çözünürlük imkanı tanıyor. Ayrıca yüksek kontrastlı ekranı sayesinde yoğun ışıkların altında ve güneş ışığının yoğun olarak bulunduğu ortamlarda bile güzel bir görüntü sağlıyor.

Yeni Macbook Pro’ da Ivy Bridge tabanlı i7 işlemci kullanılıyor. 4 çekirdekli yapısı sayesinde işlemlerinizi hızlı ve aksamadan yapabilmenizi sağlayan bilgisayar, Nvidia’ nın yeni nesil GT 650 grafik işlemcisini kullanıyor.

Yeni Macbook Air eskiye nazaran çok daha iyi bir depolama hızı sağlıyor. Aynı zamanda yüksek çözünürlük desteği sayesinde bir çok cihazın önüne geçebiliyor. Yoğun bellek kullanan programları kolaylıkla kaldırabilen macbook, 720p destekli FaceTime HD kameraya da sahip.