Crysis 3 Oyunu Demosu İle Oldukça Popüler Olmayı Başardı

Oyun dünyasının en büyüklerinden birisi olan ve bir anlamda kendi fan kitlesini yaratan Crysis 2012 senesinde yeni oyunu ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Crysis 3 ismi altında piyasaya sürülecek olan oyunun Demo Görüntülerini basın ile paylaşan Crytek isimli yapımcı firma şimdiden oldukça başarılı bir oyunun altına imza attıklarını da bir anlamda göstermiş oldular.

Daha fazla görsel çalışmanın yapıldığı ve kullanıldığı yeni sürümde birçok ek özellik ile oyunu sanki gerçek dünyada oynuyormuş hissine kapılmanız oldukça kolay olacak gibi görünüyor.

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre serinin 3. Oyunu olarak çıkacak olan oyun bir anlamda serinin devamı niteliğinde değil. Tam tersine serinin çıkış dönemini özetleyecek bir oyun olacakmış. Yani devam statüsünde değil de 1. Oyunun da öncesi şeklinde bir yapı ile karşımıza çıkacak Crysis 3 oyunu.

Meraklıları tarafından yoğun bir ilgi ve merakla beklenilen oyun ne zaman piyasaya sürülecek ve müşterileri ile buluşacak tam olarak belli olmasa da oyun dünyasında yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlanacak gibi görünüyor:

Crysis 3 Oyunu Demosu İle Oldukça Popüler Olmayı Başardı” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir