BlackBerry Curve 8520

Günlük hayatta oldukça sık kullandığımız, yanımızdan ayıramadığımız cep telefonları birçok buluşmayı bizler için ayarlamaktadır. Cep telefonuna sahip olmadığınız bir an için düşünülürse işler  ne kadar da zorlaşırdı öyle değil mi? Sevdiklerimiz, arkadaşlarımızla iletişim kuramadığımızı onlarla haberleşemediğimizi düşünsenize. Çok daha önemli olan iş dünyasında telefonların yerini anlatmamıza gerek yok herhalde. Son yıllarda akıllı telefonlar dediğimiz diğer modellerin aksine gelişmiş özelliklere sahip cep telefonları sunuldu kullanıcılara. BlackBerry Curve 8520 modeli kullanıcıların istemediği kadar özelliğe sahiptir.

BlackBerry Curve 8520 akıllı telefon modeli ile gideceğiniz yeri kolaylıkla bulabileceğiniz BlackBerry haritalarını kullanarak kolaylıkla gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Kullanıcıların işlerini oldukça kolaylaştıran özellikleri ve şık tasarımı ile oldukça revaçtadır. Bluetooth, Push E-Mail, WAP özelliklerinin yanı sıra resimli telefon rehberi ile sevdiklerinizi fotoğraflarıyla birlikte, telefonunuza kaydedebilmektesiniz. 256 MB dahili hafızası, 512 MHZ processor işlemcisi ile oldukça kullanışlı. 2.0 megapiksel kamerası, 4x kamera zoom özelliğine sahip. Kusursuz görüntüsü, olağanüstü ekranı ile kullanıcılarına beklentilerini vermekte uzman.

E-Posta kontrolü, çevrimiçi alışveriş, video ve müzikleri akıtmak hatta telefon aramaları yapmak için kablosuz ağa bağlanabilir internet üzerinden işlemler yapabilmektesiniz. Wi-Fi erişimi olmadığı durumlarda akıllı telefonunuz BlackBerry Curve 8520 modeli otomatik olarak normal cep telefonu kapsama alanına girmektedir. Bir cep telefonun verebileceğinden çok daha fazla özelliği bu modelde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir