Asus 1015CX-BLK007S Notebook Bilgisayar

Birçoğumuzun evinde kişisel kullanım için ayrılmış iyi veya kötü bir bilgisayarı bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi onun paralelinde olan bilginin internete taşınması faktörleri göz önüne alınırsa bilgisayar ve nimetlerinden faydalanmamak pek te akıllıca olmaz. Son yıllarda normal bilgisayarların yanı sıra notebook bilgisayar, notebook bilgisayar gibi ürünler kullanıcının hizmetine sunuldu. Notebook bilgisayarların en önemli farkı Notebook bilgisayarlara göre daha hafif ve küçük olması. Teknolojinin bizlere kazandırdığı Asus 1015CX-BLK007S notebook bilgisayar bizleri bekliyor.

10.1” ekran büyüklüğü, 1,6 GHZ işlemci hızı ile karşımıza çıkan Asus 1015CX-BLK007S notebook bilgisayar modeli şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla göz kamaştırıyor. 2 GB ram hafıza miktarı, bluetooth özelliği, 3 adet USB girişi kullanıcılarını bekliyor. Yeni nesil işletim sistemine sahip olan model, hafif olması sebebiyle gittiğiniz her yerde kullanabileceğiniz bir yapıya sahip. 6 hücreli 10 saat pil ömrü ile dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz bir performansa sahiptir. Özellikle düşük güç tüketimine sahip olan notebook bilgisayarlar bu özelliğinden dolayı da tercih sebebidir.

Günlük hayatta oldukça sık kullandığımız ve ihtiyaç duyduğumuz bilgisayarlar artık sırtınızda bir külfet olmaktan çıkıyor. Hafif malzemesiyle kullanıcılarını yormayan bir yapıya sahiptir. Asus 1015CX-BLK007S notebook bilgisayar ile internetin bütün nimetlerinden yararlanabilmektesiniz. Bel ve boyun ağrılarından şikâyeti olan kullanıcılar için oldukça kullanışı bir yapıya sahip bir cihazdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir