Assassin’s Creed 3 İçin Yeni Görüntüler Yayınlandı

Ubisoft tarafından uzun süredir hazırlık aşamasında olan yeni fenomen Assassin’s Creed 3 oyunu için firma oyun içinde yer alan bazı sahnelerin ekran görüntülerini sevenleri ve merak edenlerle paylaştı.

Uzun süredir üzerinde çalışılan bir oyun olan ve ekibin bitirmek için yoğun bir şekilde çalıştığı Assassin’s Creed 3 ilk görüntüleri ile karşımıza çıktı. Ancak henüz hazır olmadığı gelen görüntüler ile de belli olmuş oldu.

31 Ekim 2012 tarihinde pazara sunulması beklenilen oyunun henüz başında sayılırız. Önümüzde 7 aylık bir süreç var ve bu süreç içerisinde ilk başta görüntüler bu şekilde. Elbette ki bunun üzerine 7 kat daha çıkılacak ve sene sonunda uzunca süre dillerden düşmeyen bir oyun daha oyun severlerin masalarından kendilerine yer bulacaktır.

Assassin’s Creed 3 sürümü hakkında çok fazla açıklama yapmak istemeyen Ubisoft firması zaman içerisinde oyunun durumuna göre ekran görüntüleri ve oyun videoları paylaşarak önümüzdeki uzun süreç içerisinde kullanıcıların ilgilerinin bu alanda kalmasını sağlayacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir