AppStore’ da Ücretsiz Bahane Bulma Uygulaması

Hemen hemen her gün App Store’ a uygulamalar eklenmeye devam ediliyor. Apple cihazlarına sahip olan kişilerin çeşitli alanlarda yardımcı olması veya eğlenmesi için geliştirilen uygulamalar ücretli veya ücretsiz bir biçimde App Store’ da yayınlanıyor. İşte bu uygulama kafilesine Turkcell tarafından bir yenisi daha eklendi , “Bahane Bul”.

 

İşe veya okula geç kaldığınız da, yapmanız gereken bir şeyi yapmadığınızda bu işten sıyrılmak için aklınıza bir bahane gelmiyorsa danışabileceğiniz en iyi ilham kaynağı olmak amaçlı geliştirilmiş bir uygulamadan bahsediyoruz. Herkes bu türden bir durumla karşılaşmıştır elbet. Böyle bir durumda insanın aklına bazen bahaneler gelmiyor. İşte bu durumda yardımınıza Bahane Bul uygulaması yetişiyor.

Uygulamada bahaneler “ Maaşına zam istiyorsun, sabah işe geç kaldın…” gibi başlıklar şeklinde verilmiş. Bu başlıklara tıkladığınızda karşınıza bahaneler geliyor. Eğer bahaneyi beğenmediyseniz telefonu sallayarak başka bir bahaneye geçebiliyorsunuz.

Uygulamanın kullanımı tamamen ücretsiz ancak bir özelliği kullanmak için bir şart koşulmuş. Uygulamada size önerilen bahaneleri tek bir tuşla istediğiniz kişiye gönderebilmek için Turkcell GSM operatörünü kullanıyor olmalısınız. Turkcell kullanıcısı değilseniz uygulamayı yine ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz ancak önerilen bahaneleri mesaj kısmına girip kendiniz yazmanız gerekmekte. Aslına bakarsanız bu şekilde biraz da uyarlama yaparak daha güzel ve duruma uygun bahaneler üretmek mümkün. J

Eğer çok iyi bahaneler buluyorsanız ve bunları ihtiyacı olanlarla paylaşmak istiyorsanız Bahane Bul uygulaması sizin aranızda aracı olabiliyor. Uygulama sayesinde en fazla 360 karakterden oluşan bahanenizi başka kişilerle paylaşabiliyorsunuz.

Bu eğlenceli uygulamanın App Store sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir