Angry Birds Space Yakında Windows Mobile’da

Geçtiğimiz günlerde Bloomberg tarafından yapılan haberde Windows Tabanlı cep telefonları ve bilgisayarlar için Angry Birds Space modelinin üretilmeyeceği bilgisi verilmişti. Çok geçmeden bu haber oyunun yaratıcıları tarafından yalanlandı.

Angry Birds oyununun İOS ve Android İşletim sistemlerinde büyük bir patlama yapması ve kullanıcıların büyük bir rağbet göstermesi firmanın Windows altyapısını kullanan cihazlar içinde Angry Birds oyununun yeni sürümlerini yayınlama mecburiyeti doğurdu.

Revio firmasının önemli isimlerinden olan Mikael HED tarafından yapılan açıklamaya göre firma şu aşamada Windows Phone ürünleri için Angry Birds Space isimli oyunun çalışmalarına başlamış bile.

Yakın dönemde firma tarafından Windows Mobile kullanan cihazlarda da kullanılabilir hale gelecek olan oyunun kısa sürede bu cihazlara da yüklenmesi ve bu noktada da bir satış rekoru kırmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Kısacası piyasayı kasıp kavuran bir oyun olan Angry Birds Space bu anlamda büyümeye ve hayran kitlesini de genişletmeye devam ediyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir