Angry Birds Space ile Uzay Yolculuğu Başlıyor

Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen Angry Birds Rio isimli oyundan tam 1 sene sonra firma tarafından diğer bir oyunu olan Angry Birds Space isimli oyun bugün piyasaya sürülecek.

Akıllı telefonlar için piyasaya sürülen sonrasında ise tek başına bir fenomene dönüşen Kızgın Kuşlar yani Angry Birds serisi artık oyun severlerin olmazsa olmazlarından birisi halini almayı başardı.

Yapımcı firmaya Milyon Dolarlar ile ifade edilebilecek seviyede bir kazanç sağlayan bu kızgın ve çılgın kuşların bu sefer ki durağı ise Uzay olacak.

Firma tarafından halen eski sürümlerinin satılmasına rağmen söz verilen tarihte yeni sürümünün piyasaya sürülmesi oyun severler açısından da büyük bir kazanç haline gelecek ve yeni sürüm için hemen telefonlarının marketlerine gireceklerdir.

Firma tarafından ilk olarak Apple İOS, Android, Windows ve MAC sürümleri için çıkarılan yeni seri yakın dönemde birkaç işletim sistemi içinde hazırlanabilir durumda.

Şu aşamada demo yani kısıtlı sürümün Ücretsiz olarak indirilebileceği bilgisini verelim. Ancak oyunun tam olarak zevkine varmak ve bir anlamda Kızgın Kuşlar ile uzaydaki hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken 4.99 Dolarlık ödemeyi gözden çıkarmak.

Oyunun henüz net fiyatı ne yazık ki belirtilmedi ancak yapılan ön görülere göre 4.99 Dolarlık bir seviyeden satışa sunulacak ve herkesin alabilmesi için fiyatını yükseltmemiş olacak.

Firma bir önceki oyununda da fiyatları çok düşük tutmuş, milyonlarca oyun sever tarafından satın alınan oyun bir anlamda sürümden kazandırmıştı.

Firmanın bu denli sevilen bir oyun sonrasında çıkardığı diğer oyunlar ise ne yazık ki Angry Birds kadar değerlenemedi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir