Android Instagram Uygulaması Tablet Desteğine Kavuştu

İOS İşletim Sisteminden sonra hızlı bir şekilde Android İşletim Sistemine de entegre edilen Instagram uygulaması Android kullanan Tablet bilgisayarlarda da sorunsuz çalışmak için bir güncelleme yayınladı.

Instagram Uygulaması akıllı telefon pazarında bulunan Android İşletim Sistemine kendisini ekledikten sadece 24 saat içerisinde 1 Milyon kişi tarafından indirilmiş ve oldukça başarılı bir çıkış yakalamıştı.

Android için 1.0 sürümünü yayınlamış olan firma şimdide Android 1.0.3 sürümünü yayına alarak tablet bilgisayarlarda da sorunsuz çalışabilme desteğini kazanmış oldu.

SD kart üzerine de yükleme yapılabilecek olan yeni sürüm sayesinde artık Yüksek Çözünürlülüğe sahip olan Tablet PC kullanıcıları bir performans kaybı yaşamadan Instagram programını kullanabilecekler.

Yakın dönemde birkaç özellik ile daha bir üst sürüme geçmesi planlanan Instagram Uygulaması İOS İşletim Sistemlerinde yaşadığı başarılı yükselişi artık hem Mobil hem de Normal işletim sistemlerinde bir bütün olarak sürdürmeyi planlıyor gibi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir