Akıllı Projeksiyon Cihazı Acto LX640WI Wall Marker

Teknolojinin gelişmesi ile okullarda kullanılan kara tahta dediğimiz tahtalar artık tarihteki sahnesini almaya başlamış bulunmaktadır. Verdiği imkanlar ve avantajları ile akıllı projeksiyon cihazları her konumda avantajlı durumdadır. Akıllı Tahta özelliği taşıyan interaktif(etkileşimli) projektörler, duvara yansıtılan görüntü üzerinde Akıllı Tahta özelliği olan kalem yardımı ile işlem yapmanızı sağlıyor. Akıllı Tahta kalemini bir fare gibi kullanabilir, programları çalıştırabilir, sunularınızda önemli noktaların altını çizebilirsiniz. Farklı özellikleri ve kullanışlı olması sebebiyle şimdilerde oldukça revaçta olmaktadır. Eğitimde adeta devrim niteliğinde olacak olan Acto LX640WI Wall Marker modeli sunumlarınızda yanınızdadır.

1024×768 ekran çözünürlüğü,  4000 saat lamba ömrü ile karşımıza çıkan Acto LX640WI Wall Marker akıllı projeksiyon cihazı modeli Pc, bağlantısı ve internet bağlantısı yapabilmektedir. Standart projeksiyon cihazlarının aksine akıllı tahtaya gerek kalmadan yansıtıldığı yüzeyde tam performans sağlamaktadır. Sunum esnasında dikkat çekmek isteyeceğiniz bölümler için düşünülmüş zoom ve focus özellikleri ile bir hayli gelişmiş bir yapıya sahiptir.

Görüntü kalitesinden tutunda,  kolay kullanımına kadar tam bir tasarım harikası olan bu model sunumlarınızda sizlerle. Kaliteli görüntü aktarımı yapabilmesi çok farklı alanlarda (eğitim,oyun, müzik, ) kullanılabilme özelliği ile bir eğitim aracı olmanın ötesinde ünvana sahiptir. Bilgisayar bağlantısı yapıp dev ekran üzerinde oyun oynayabileceğiniz  zevkinize göre müzik dinleyebileceğiniz Acto LX640WI Wall Marker akıllı projeksiyon çok beğenileceğe benziyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir